Utworzono dnia 16.10.2018

12 października 2018 r. w naszej szkole uczciliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Trąbki Wielkie Pan Błażej Konkol, Kierownik Oświaty Pani Patrycja Jereczek, Pani Dyrektor Kazimiera Kozak, przedstawiciele Rady Rodziców, emeryci oraz wszyscy pracownicy i uczniowie naszej szkoły.  Na wstępie Pani Dyrektor Wiesława Niedzielska przywitała wszystkich oraz złożyła życzenia nauczycielom, pracownikom oświaty i emerytom. Wiele ciepłych słów i życzeń padło z ust zaproszonych gości. Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do wręczenia nagród pracownikom szkoły. Pan Wójt Błażej Konkol wręczył swoją nagrodę Pani Joannie Bartkowiak- Zwarze, nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymały Panie: Mariola Jankowska, Elżbieta Jasiak, Małgorzata Dąbrowska, Irena Ptach i Natalia Szczygielska. Nagrodzonym gratulujemy.

W drugiej części odbyło się przedstawienie pod tytułem "Straszny dwór...czyli godzina duchów i upiorów szkolnych". Uczniowie klas IV - VIII w brawurowy sposób zaprezentowali pełny humoru spektakl, wcielili się postaci szkolnych mar i zjaw, ukazujących się Stanisławowi Moniuszce. Przedstawienie zawierało wiele dowcipnych tekstów, piosenek doskonale pokazujących szkolne życie w krzywym zwierciadle. Aktorzy pokazali swoje umiejętności recytując i śpiewając. Wszystkie popisy wzbudziły zachwyt publiczności, co zostało wyrażone gromkimi brawami. Piękną dekorację do przedstawienia wykonały panie: Mariola Jankowska i Małgorzata Brembor, a uczniów do występu przygotowali: pani Mariola Jankowska i pan Janusz Beyer.

Mariola Jankowska

Utworzono dnia 16.10.2018, 19:37