Utworzono dnia 22.10.2019

13 października 2019 roku o godzinie 8.30, w naszej szkole odbyła się akademia  z okazji dnia nauczyciela. Organizatorem uroczyści był Samorząd Uczniowski  oraz szkolne koło teatralne. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Pan Błażej Konkol, Pani Patrycja Jereczek, Pan Władysław Ornowski – „Pan Władek”, emeryci, nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie. Celem  imprezy było uczczenie nauczycieli w dniu ich święta oraz podziękowanie im za trud włożony w naszą edukacje i wychowanie. Na początku spotkania Pan Wójt złożył wszystkim pracownikom szkoły życzenia i słodki prezent. Następnie zaczęła się część artystyczna, w której artyści koła teatralnego w zabawny sposób ukazali codzienne życie szkoły i trudną pracę pedagogów.

Po inscenizacji Pani Dyrektor Wiesława Niedzielska podziękowała występującym uczniom i nauczycielom za przygotowaną uroczystość.

Dzień Edukacji Narodowej to również okazja do wręczenia nagród i tak Nagrodę Wójta Gminy otrzymała Pani Dyrektor Wiesława Niedzielska. Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali: Pani Małgorzata Brembor, Pani Alicja Neumuller, Pani Iwona Stapel i Pani Natalia Szczygelska. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Impreza zakończyła się miłym spotkaniem i poczęstunkiem zaproszonych gości, emerytów i pracowników szkoły.

Mariola Jankowska

Utworzono dnia 28.10.2019, 18:53