ROZSTRZYGNIĘCIE GMINNEGO KONKURSU INFORMATYCZNEGO „KARTKA Z MOJEJ MIEJSCOWOŚCI”

Utworzono dnia 17.06.2022

Konkurs informatyczny pt.: „ KARTKA Z MOJEJ MIEJSCOWOŚCI” skierowany był do uczniów szkół podstawowych (klas IV-VII) z Gminy Trąbki Wielkie. Organizatorem konkursu Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Bukowskiego w Czerniewie. Patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Trąbki Wielkie.

Cel konkursu to promocja własnej miejscowości, bliższe zapoznanie się z przeszłością, historią, jak i teraźniejszością własnej okolicy oraz popularyzowanie stosowania technologii multimedialnej (komputerowej, fotograficznej) w pracy twórczej ucznia.

Przedmiotem konkursu było wykonanie kartki pocztowej z miejscowości (z terenu Gminy Trąbki Wielkie), w której mieszka dany uczeń lub z miejscowości, w której znajduje się szkoła, do której uczeń uczęszcza.

02 czerwca 2022r. w SP w GBP w Trąbkach Wielkich rozstrzygnięto XII Gminny Konkurs Informatyczny „KARTKA Z MOJEJ MIEJSCOWOŚCI”.

Jury w składzie:

•  Anna Chmielewska
  • Katarzyna Żelewska
  •  Mariusz Czerwiński

oceniło 36 prac i przyznało następujące miejsca:

PRACE NAGRODZONE

I miejsce – Zuzanna Dolna – SP w Sobowidzu

II miejsce – Mateusz Karasek – SP w Czerniewie

III miejsce – Radosław Kulling – SP Czerniewo

PRACE WYRÓŻNIONE

I wyróżnienie – Zuzanna Jereczek – SP w Trąbkach Wielkich

II wyróżnienie – Bartosz Pawlukiewicz – SP Sobowidz

Uroczyste wręczenie dyplomów odbyło się 15 czerwca 2022r. w gabinecie Pana Wójta Błażeja Konkola.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom oraz nauczycielom przygotowującym dzieci do konkursu.

Elżbieta Jasiak

„KARTKA Z MOJEJ MIEJSCOWOŚCI”

Utworzono dnia 17.06.2022, 23:13