Zdalne nauczanie w klasie I

Utworzono dnia 10.05.2020

ZDALNE NAUCZANIE W KLASIE I

Uczniowie klasy I w czasie kwarantanny podczas zajęć zdalnych z wielkim zaangażowaniem twórczo pracują każdego dnia. Na zajęciach z edukacji plastycznej rysują i malują prace na różne tematy. Prace dzieci są interesujące,  ciekawe i estetycznie wykonane.

Wykonały wspaniałe zwierzątka, które ulepiły z plasteliny. Niektóre z nich umieściły w zagrodzie.

Pierwszaki zdrowo się odżywiają. Dobrze wiedzą, że trzeba spożywać dużo warzyw. Dlatego, że warzywa zawierają mnóstwo witamin i soli mineralnych. Wykonały dowolną techniką swoje ulubione warzywa.  Niektóre z nich wyglądają realistycznie.

Wiersz Jana  Brzechwy „Żaba” zrobił na nich takie wrażenie, że narysowały piękne żabki.

Dzieci wykonały także prace na temat rowerowej wycieczki z rodzicami do lasu. Zrobiły też kukiełki.

Z pewnością dzieci wykonają jeszcze wiele oryginalnych prac.

Alicja Neuműller

GALERIE: