Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Bukowskiego w Czerniewie

UDZIAŁ W KONKURSACH 2017/2018

 

KONKURSY –  rok szkolny 2017/2018

 

 

 

 

 

Lp.

Rodzaj konkursów – zawodów

Ranga – etap

Miejsce

Osoba odpowiedzialna

  1.  

Międzynarodowi Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY 2018”

międzynarodowy

W. Lewandowski kl. VII-

wyróżnienie

E. Jasiak

  1.  

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny „Bóbr”

międzynarodowy

udział

D. Klein

E. Jasiak

  1.  

Konkurs Logicznego Myślenia

 ogólnopolski

W. Czyż  kl VI – tytuł laureat

R. Fischer kl. VI- tytuł ekspert

E. Jasiak

  1.  

„Orzeł biały nasza duma”

 ogólnopolski

wyróżnienia

E. Armatowska

  1.  

Wielki Maraton Czytelniczy

1. „Spotkanie nowych przyjaciół” kl. II-III

2. „Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca” kl. IV-VI

3. „W lustrze książki” kl. VII

 ogólnopolski

 

Wyróżnienie

 

Laureat

 

Finalista

 

Laureat

J. Bartkowiak- Zwarra

  1.  

Igrzyska Dzieci w Indywidualnych Biegach Przełajowych

- wojewódzki

- udział

B. Janiak

  1.  

I Ty możesz zostać Pitagorasem

- wojewódzki

Lena Rogalska - udział

A. Kalinowska

  1.  

„Żołnierze wyklęci”

- wojewódzki

Wyróżnienie Igor Zybała

E. Armatowska

  1.  

„Kartka wielkanocna”

- wojewódzki

Wyróżnienie

E. Armatowska

  1.  

„Żołnierze wyklęci w poezji”

-wojewódzki

I m-ce

J. Bartkowiak-Zwarra

  1.  

XXXVWojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej - eliminacje

- wojewódzki

II Im-ce

J. Bartkowiak Zwarra

Konkurs „Polska nasza Niepodległa”

międzywojewódz

Jeszcze trwa do końca października

S. Szulist

  1.  

V Międzywojewódzki Przegląd Inscenizacji Teatralnych „Antonówka”

międzywojewódz

II m-ce

M. Jankowska

D. Klein

M. Sautycz

  1.  

Konkurs Biblijny

- metropolitarny – etap szkolny

5 osób zakwalifikowana do etapu rejonowego –

M. Jankowska

  1.  

Kuratoryjny konkurs z matematyki

- kuratoryjny – etap szkolny

1 osoba zakwalifikowana do etapu rejonowego – Wiktor Lewandowski

E. Jasiak

  1.  

Igrzyska Dzieci w Indywidualnych Biegach Przełajowych

- powiatowy

II miejsce – KWALIFIKACJA DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

B. Janiak

  1.  

„ Z książką na Ty” test wiedzy o lekturze

- powiatowy

II m-ce

J. Bartkowiak-Zwarra

  1.  

XIX Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Zygmunta Bukowskiego

- powiatowy

II m-ce

J. Bartkowiak-Zwarra

  1.  

VIII Powiatowy konkurs pięknego czytania

- powiatowy

II m-ce

J. Bartkowiak- Zwarra

  1.  

Powiatowy Konkurs Recytatorski dla dzieci Michał Rusinek

- powiatowy

Mateusz Karasek kl. II - wyróżnienie

Wychowawcy kl.0-III

  1.  

„Powiatowa kartka świąteczna” – Boże Narodzenie

-  powiatowy

 

 

E. Jasiak

  1.  

„Śzczęśliwy dom, szczęśliwa rodzina”

- powiatowy

B. Pakulski – wyróżnienie

Igor Zybała - wyróżnienie

B. Klukowski III miejsce

D, Janiszewska I miejsce

E. Jasiak

  1.  

Konkurs Matematyk Roku

- międzyszkolny

I m-ce –K. Gajewska- kl. IV

Wyr.W. Lewandowski- kl.VII

Wyr. R. Fischer- kl. VI

E. Jasiak

  1.  

Konkurs j. angielskiego

- gminny

 

D. Klein

  1.  

XVIII Gminny Konkurs Orograficzny

- gminny

III.m-ce

I m-ce

 

II m-ce

J. Bartkowiak-Zwarra

  1.  

Jan Brzechwa w słowie i obrazie

- gminny

Przemysław Olszewski- wyróżnienie

J. Osińska

  1.  

Gminny Konkurs Plastyczny – Kartka Świąteczna (z Fundacją „Pan Władek”)

- gminny

J.Jankowski – kl.0 – wyr.

M.Karasek – kl. II – wyr.

P. Bednarski – kl.III – III m-ce

 

Amelia Jankowska – II m-ce

Wychowawcy kl.0-III

 

 

 

E. Jasiak

  1.  

XIV Gminny Konkurs Kolęd i Piosenki o Tematyce Bożonarodzeniowej

- gminny

- III miejsce – Lena Rogalska

Mariola Jankowska

  1.  

X Gminny Konkurs Informatyczny „Kartka z mojej miejscowości”

- gminny

I m-ce I. Kulling kl. VI

III m-ce R. Kulling – kl. IV a

Wyr .W. Lewandowski – kl.VII

 

  1.  

Konkurs Fotograficzny „Moje spotkania z przyrodą”

- gminny

W. Lewandowski kl. VII – wyróżnienie

D. Budych kl. VII - wyróżnienie

E. Jasiak

  1.  

Gminne Igrzyska w Unihokeju

- gminny

 

B. Janiak

  1.  

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych

- gminny

 

B. Janiak

  1.  

Igrzyska Dzieci w Indywidualnych Biegach Przełajowych

- gminnym

III miejsce

KWALIFIKACJA DO ETAPU POWIATOWEGO

B. Janiak

  1.  

Dwa ognie usportowione

-gminny

 udział

B. Janiak

  1.  

Minikoszykówka

- gminny

udział

B. Janiak

  1.  

Mistrz Tabliczki Mnożenia

-szkolny

 

E. Jasiak

  1.  

Konkurs Języków Obcych

-szkolny

 

D. Klein

  1.  

Szkolny konkurs wielokąty

- szkolny

I m-ce-A. Dończyk

Wyróż. O. Góra

E. Jasiak

  1.  

Quiz Bożonarodzeniowy

-szkolny

 

D. Klein

  1.  

Kartka wielkanocna

- szkolny

L. Gliszczyńska III m-ce

A. Jankowska II m-ce

E. Armatowska

  1.  

„Mam talent” (edycja II)

- szkolny

I m-ce

II m-ce

III m-ce

III m-ce

J. Bartkowiak Zwarra

  1.  

Gminny Konkurs Języka Niemieckiego

- gminny

 

 

  1.  

 

BRD - „Bezpieczna Gmina”

  1. „Odblaski poprawiają nasze bezpieczeństwo”

 

 

 

 

  1. „Bezpieczna droga do szkoły”

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. „Bezpieczny rowerzysta”

 

 

 

- gminny

 

I miejsce

II miejsce

wyróżnienie

 

 

I miejsce

III miejsce

Wyróżnienie

 

 

 

 

 

 

II miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

wyróżnienie

B. Janiak – KOORDYNATOR

 

J. Osińska

 

 

 

 

A. Neumüller

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E. Jasiak

 

 

 

 

 

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Imieniny

 

 

Nie jest kolorowo

ZACZYTANI

 

sowa

BEZPIECZNA SZKOŁA CYFROWA

LEPSZA SZKOŁA