Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Bukowskiego w Czerniewie

UDZIAŁ W KONKURSACH 2022/2023

KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2022/2023 

 

 
 
 
 
 
 

Lp. 

 
 
 
 

Imię i nazwisko ucznia 

 
 
 
 

Klasa 

 
 
 
 

Miejsce 

 
 
 
 

Nazwa konkursu 

 
 
 
 

Nauczyciel prowadzący 

 
 
 
 

Zasięg konkursu (szkoła, gmina itp.) 

 
 
 
 

1. 

 
 

Tymon Brodziński 

 
 

VIII 

 
 

III 

 
 

 IV MIKOŁAJKOWE OGÓLNOPOLSKIE MISTRZOSTWACH W TAŃCU NOWOCZESNYM 

"ROZTAŃCZONE POMORZE" 

w kategorii DANCEHALL SOLO od lat 13. 

 

 
 

 

 
 

ogólnopolski  

(konkurs pozaszkolny) 

 
 
 
 

2. 

 
 

Weronika Krakała 

 
 

VIII 

 
 

wyróżnienie 

 
 

Wielki Maraton Czytelniczy 

 
 

J. Jasińska 

 
 

ogólnopolski 

 
 
 
 

3. 

 
 

Robert Piernicki 

 
 

VI 

 
 

wyróżnienie 

 
 

Wielki Maraton Czytelniczy 

 
 

J. Jasińska 

 
 

ogólnopolski 

 
 
 
 

4. 

 
 

Filip Bednarowski 

 
 

VIII 

 
 

I 

(w kategorii klas VII-VIII) 

 
 

 

Wojewódzki Konkurs Plastyczny i Fotograficzny  pt. "11 LISTOPADA - NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI" 

 

 

 
 

E.Jasiak 

 
 

wojewódzki 

 
 

Julian Filochowski 

 
 

VIII 

 
 

II 

(w kategorii klas VII-VIII) 

 
 

E.Jasiak 

 
 

wojewódzki 

 
 

Antonina Marocka 

 
 

I 

 
 

II  

(w kategorii klas I-III) 

 
 

E.JasiaK 

 
 

wojewódzki 

 
 
 
 

5. 

 
 

Krzysztof Pozorski 

 
 

VIII 

 
 

zakwalifikowanie się do etapu rejonowego 

 
 

Wojewódzki Konkurs Kuratoryjny z Matematyki 

 
 

E.Jasiak 

 
 

wojewódzki 

 
 
 
 

6. 

 
 

Julia Morawska 

Oliwia Jereczek 

 
 

0 

VI 

 
 

wyróżnienie 

wyróżnienie 

 
 

Wojewódzki Konkurs “Żołnierze wyklęci” - konkurs plastyczny 

 
 

A.Jęda 

E.Jasiak 

 
 

wojewódzki 

 
 
 
 

7. 

 
 

Lena Rogalska 

Jan Morawski 

 
 

VIII 

IV 

 
 

III miejsc 

II miejsce 

 
 

Wojewódzki Konkurs “Żołnierze wyklęci “-recytacja 

 
 

J. Bartkowiak-Zwarra 

 
 

wojewódzki 

 

 
 
 
 

8. 

 
 

Michalina Brembor 

 
 

II 

 
 

II miejsce 

 
 

Wojewódzki Konkurs “Żołnierze wyklęci” - śpiew 

 
 

J. Beyer 

M. Brembor 

 
 

wojewódzki 

 

 
 
 
 

9. 

 
 

Justyna OlszewskaJessika Olszewska 

Weronika Krakała 

Jagoda Bogdanowicz 

Wiktoria Smentek 

Magdalena Podolska 

Agata Olszewska 

     Antonina Wojcicka 

 
 

VIII i VII 

 
 

II miejsce 

 
 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłkę Nożną Dziewcząt 

 

 
 

B. Janiak 

 
 

półfinały wojewódzkie 

 
 
 
 

10. 

 
 

Magdalena Podolska 

 
 

VIII 

 
 

I miejsce 

 
 

Powiatowy Konkurs z Książką na Ty 

 
 

J. Jasińska 

 
 

powiatowy 

 
 
 
 

11. 

 
 

 Julia Przerada 

 
 

III 

 
 

III miejsce  

 
 

Powiatowy Konkurs Plastyczny  Pisanka Wielkanocna 

 
 

J. Jasińska 

 
 

powiatowy 

 
 
 
 

12. 

 
 

Jan Jankowski 

Olaf Zwarra 

Mateusz Karasek 

 
 

V 

VI 

VII 

 
 

wyróżnienie 

wyróżnienie 

wyróżnienie 

 

 
 

Powiatowy Konkurs Plastyczny “Kartka świąteczna”-boże narodzenie 

 
 

E.Jasiak 

M. Brembor 

 
 

powiatowy 

 
 
 
 

13. 

 
 

Antonina Marocka 

 
 

I 

 
 

wyróżnienie 

 
 

Powiatowy Konkurs Plastyczny “Kartka świąteczna”-wielkanoc 

 
 

M. Brembor 

 

 
 

powiatowy 

 

 
 
 
 

14. 

 
 

Justyna OlszewskaJessika Olszewska 

Weronika Krakała 

Jagoda Bogdanowicz 

Wiktoria Smentek 

Magdalena Podolska 

Agata Olszewska 

    Antonina Wojcicka 

 
 

VIII i VII 

 
 

I miejsce 

 
 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłkę Nożną Dziewcząt 

 

 
 

B. Janiak 

 
 

powiatowy 

 
 
 
 

15. 

 
 

Jan Blamowski 

 
 

II 

 
 

II miejsce 

 
 

Powiatowy Konkurs Plastyczny  - “Szczęśliwy dom, szczęśliwa rodzina” 

 
 

E. Armatowska 

 
 

powiatowy 

 
 
 
 

16. 

 
 

Julita Olszewska 

Zuzanna Fangrat 

Zuzanna Dębowska 

Anna Krakała 

Nadia Jacykowska 

Matylda Zulewska 

 

 
 

IV i V 

 

 
 

I miejsce 

 

 
 

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt 

 
 

B.Janiak 

 

 
 

gminny 

 
 
 
 

17. 

 
 

Michalina Brembor 

Nadia Jacykowska-Paczos 

 
 

II 

IV 

 
 

II miejsce 

wyróżnienie 

 
 

Gminny Konkurs Kolęd 

 
 

J. Beyer 

M. Brembor 

 
 

gminny 

 
 
 
 

18. 

 
 

Zuzanna Fangrat 

Michalina Baumgart 

Przemysław Olszewski 

Szymon Węsierski 

 
 

V 

 
 

IV miejsce 

 
 

Gminny Konkurs BRD 

 
 

E.Jasiak 

 
 

gminny 

 
 
 
 

19. 

 
 

Natalia Chojnacka 

Aniela Budych 

 

Patrycja Plichta 

Michalina Baumgart 

 
 

V 

 
 

prace nagrodzone  

 

prace 

wyróżnione 

 
 

Gminny Konkurs Plastyczny “Polska w kolorze biało-czerwonym” 

 
 

M. Brembor 

E.Jasiak 

 
 

gminny 

 
 
 
 

20. 

 
 

Julian Filochowski 

St. Bobkowski  

Filip Knut  

Paulina Buławska  

Jan Morawski  

Aurelia Pleskacz  

 

 
 

VIII 

VII 

VI 

V 

IV 

III 

 
 

III miejsce 

I miejsce 

I miejsce 

I miejsce 

III miejsce 

II miejsce 

 
 

XX Gminny Konkurs 

Ortograficzny 

 
 

J.Zwarra 

M.Kopycka 

 
 

gminny 

 
 
 
 

21. 

 
 

Michalina Baumgart 

Mateusz Karasek 

Zuzanna Dębowska 

 

 
 

V 

VII 

V 

 
 

I miejsce 

II miejsce 

wyróżnienie 

 
 

XIII Gminny Konkurs Informatyczny - “Kartka z mojej miejscowości” 

 
 

E. Jasiak 

 
 

gminny 

 
 
 
 

22. 

 
 

Justyna OlszewskaJessika Olszewska 

Weronika Krakała 

Jagoda Bogdanowicz 

Wiktoria Smentek 

Magdalena Podolska 

Agata Olszewska 

Antonina Wojcicka 

 
 

VIII i VII 

 
 

I miejsce 

 
 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłkę Nożną Dziewcząt 

 
 

B. Janiak 

 
 

gminny 

 
 
 
 

23 

 
 

Lena Rogalaska 

Jagoda Bogdanowicz 

Fabian Lubiński 

Paweł Animucki 

 
 

VIII 

 
 

wyróżnienie 

 
 

Szkolny Konkurs Fotograficzny 

“Jarmark bożonarodzeniowy w uczniowskim obiektywie” 

 
 

M. Brembor 

J. Jasnińska 

E. Jasiak 

 
 

szkolny 

 
 
 
 

24. 

 
 

  

 

 

 Matylda Zulewska 

 Julita Olszewska 

Robert Piernicki 

Agata Olszewska 

 Tymon Brodziński 

 

 
 

 

 
 

Mistrz Tabliczki Mnożenia w klasie: 

IV 

V 

VI 

VII 

VII 

 
 

 

Mistrz tabliczki mnożenia 

 
 

 

E. Jasiak 

 
 

 

szkolny 

 
 
 
 

25. 

 
 

Mateusz Karasek 

 
 

VII 

 
 

I miejsce 

 
 

Mój labook – o mojej ulubionej książce 

 
 

J. Jasińska 

 
 

szkolny 

 
 
 
 

26. 

 
 

Julia Wróblewska  

 
 

0 

 
 

I miejsce  

 
 

 

 

Konkurs Recytatorski Poezji Zygmunta Bukowskiego 

 
 

A.Jęda 

 
 

Szkolny 

 

 
 

Ksawery Olszewski  

 
 

I 

 
 

II miejsce 

 
 

A.Neumuller 

 
 

 

 
 

Antonina Marocka  

 
 

I 

 
 

III miejsce 

 
 

A.Neumuller 

 
 

 

 
 

Mateusz Lewandowski  

 
 

I 

 
 

III miejsce 

 
 

A.Neumuller 

 
 

 

 
 

Julian Pleskacz 

 
 

I 

 
 

wyróżnienie 

 
 

A.Neumuller 

 
 

 

 
 

Helena Ogórek 

 
 

II 

 
 

I miejsce 

 
 

E Armatowska 

 
 

 

 
 

Karol Meger 

 
 

II 

 
 

IImiejsce 

 
 

E Armatowska 

 
 

 

 
 

Tomasz Jęda  

 
 

II 

 
 

III miejsce 

 
 

E.Armatowska 

 
 

 

 
 
 
 

27. 

 
 

Nikodem Goralczyk 

 
 

I 

 
 

II miejsce  

 
 

Konkurs Uzależnieniom Nie 

 
 

A.Neumuller 

 
 

szkolny 

 
 
 
 

28. 

 
 

Dawid  

Michalak 

 
 

II 

 
 

I miejsce 

 
 

Konkurs Biblijny-plastyczny 

 
 

Aleksandra Michalska 

 
 

Etap szkolny 

 

                                 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny

LEPSZA SZKOŁA

Nie jest kolorowo